Polecamy

Najlepsze oferty dla wszystkich, którzy szykują się do wesela. Z klasą!

Pióropusz - animatorzy zabaw dla dzieci, Wesela, urodziny, festyny


Ma takie obiektywy, że na niektórych zdjęciach nawet Michał wychodzi ładnie. Ekspert od zatrzymania czasu, emocji i pielęgnacji wspomnień.

BlasKarkusz Fotografia


Tysiące balonów, hektolitry helu, mnóstwo radości i cała fura kolorów oraz wzorów. Ich balony uniosą nawet Michała!

HELOVE BALONY & DEKORACJE


Nogi jak sprężyny, twarz uśmiechnięta od ucha do ucha, kalorie ulatujące z prędkością procesów myślowych w głowie Gosi i mnóstwo zabawy. Cała poducha radości!

PODUSZKA eXtremeBAG

kontakt: Michał Smokowski, 502129576

Ogromna poduszka pneumatyczna eXtremeBag, o wymiarach 15 x 9m, która w bezpieczny sposób amortyzuje każde lądowanie. Miłośnicy sportów ekstremalnych i ewolucji powietrznych będą w siódmym niebie. Specjalna konstrukcja sprawia, że ryzyko odniesienia jakiejkolwiek kontuzji podczas ewolucji zmniejszone jest do minimum. Poduszka posiada zawory upustowe, przez które uchodzi powietrze podczas lądowania, co zapewnia idealną amortyzację skoków. Dzięki regulacji ilości uchodzącego powietrza możliwe jest dostosowanie twardości poduchy do aktualnych potrzeb.

eXtremeBag posiada dodatkowo oddzielną dolną warstwę, w której utrzymywane jest większe ciśnienie powietrza, dzięki czemu podczas lądowania nawet z dużej wysokości niemożliwy jest kontakt z podłożem. Konstrukcja poduszki, jak i materiały z których jest wykonana posiadają odpowiednie atesty. Na tego typu sprzęcie ćwiczą najlepsi zawodnicy na świecie. Z roku na rok poduszki stają się bardziej popularne. Coraz więcej ośrodków zimowych udostępnia je narciarzom i snowboardzistom. Oczywiście nie tylko te dwie dyscypliny wchodzą w grę. Poduszka może być wykorzystana do takich sportów jak: BMX, deskorolka, rolki, mountainboard oraz jak najbardziej zwykłe skoki z wysokości itp.