Animacje na weselu

KIEDY ZACZYNAMY ANIMACJE?

Przybywamy na wesele w trakcie pierwszego posiłku, by przygotować się do animacji. Gdy dzieci zjedzą, porywamy je do zabawy i bardzo rzadko oddajemy:) Najczęściej pojawiają się na sali tylko na kolejny większy posiłek.

CO MUSI PRZYGOTOWAĆ PARA MŁODA?

Potrzebujemy jedynie miejsca – jeśli jest pogoda i odpowiednia przestrzeń, to bawimy się dużo na podwórku, a imprezę zaczynamy wielkimi bańkami mydlanymi. Inaczej niż większość animatorów przywozimy mnóstwo płynu i mnóstwo kijów i każdy kto chce, także dorośli, może spróbować swoich sił w puszczaniu baniek XXL. Po bańkach zaczynamy dalszą część animacji. Przywozimy ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy, więc potrzebujemy tylko miejsca, jak wspomnieliśmy, oraz dzieci:)

ILU ANIMATORÓW BĘDIE ZAJMOWAŁO SIĘ DZIEĆMI?

Zawsze przyjeżdża dwoje animatorów, by dzieci w każdym wieku i przy każdym temperamencie były odpowiednio zaopiekowane .

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO NA ANIMACJACH?

W programie są zabawy ruchowe oraz wyzwania, zagadki autorskie (także dla chętnych dorosłych mamy sporo wyzwań, które nie zajmują dużo czasu), konkursy, wyścigi. Do tego jesteśmy zawsze przygotowani na kącik plastyczny, przywozimy modelowanie balonów, salon brokatowych tatuaży, gry planszowe z memory i słodkim bingo na czele.

ILE TO KOSZTUJE?

Mamy dwa pakiety usług:

  1. Animacje trwające do godziny 22.00 –  700 zł
  2. Animacje trwające do godziny 24.00 – 900 zł

Przedłużenie animacji o godzinę między g. 22.00 a 24.00 to 100 zł, a po g. 24.00 150 zł za godzinę.

Najważniejsze – najpierw dokonujemy wstępnej rezerwacji, żeby zagwarantować Państwu dostępność terminu. Miesiąc przed datą wesela dzwonimy i potwierdzamy usługę. Jeśli Państwo zrezygnują, to nie ponoszą wówczas żadnych kosztów. Zwłaszcza w obecnych czasach rozumiemy, że plany mogą ulec zmianie.

Zapraszamy do rezerwacji terminów:

Pióropusz - animatorzy zabaw dla dzieci; wesela, urodziny, festyny